فراموش کردم
رتبه کلی: 16


درباره من


با تشکر از شما
میانا نیوز در سایت میانالی، به عنوان انجمن مستقل فعالیت کرده و توسط چند نفر از دوستان اداره می شود. منتظر نظرات خوب شما برای بهتر شدن انجمن هستیم.


*********************
انجمن میانا نیوز هیچ گونه وابستگی به افراد و گروهها و همچنین، سایتهای خارج از میانالی ندارد.
میانا نیوز (miananews )    
 
عنوان: عکس علیا، دختر لخت مصری ، هیچ کس 0 می‌پسندم  
عکس علیا، دختر لخت مصری ، هیچ کس
کد برای مطالب، وب سایت و وبلاگ: بازدید کل: 99499 بازدید امروز: 41
توضیحات:
علیا ماجده المهدی دختر 20 ساله مصری است که سال گذشته با انتشار عکس های کاملا برهنه و لخت خود روی وبلاگ و صفحات فیسبوک و تویتر شخصی اش جنجال به راه انداخت . اولین جلسه محاکمه او و دوست پسرش روز 4 ژوئیه آینده برگزار خواهد شد. این پرونده در پی انتشار جنجال برانگیز عکس های برهنه و لخت علیا و نقاشی ها پورنو از سوى عليا و كريم تشکیل شده است. سه خبرنگار علیه علیا المهدی و دوست پسرش كريم عامر به اتهام توهین به ادیان و اشاعه فحشا و عکس های سکسی شکایت کرده بودند. آن ها همجنین علیا المهدی را به اعمال مخالف عفت عمومی و مخل آداب از راه انشار عکس های لختش متهم کرده بودند. اتهام انتسابی به كريم عامر هم عبارت است از نشر اندیشه های تندروانه عليه دین بر روی وبلاگ خود در اینترنت و توهین به روحانیت است.  گلشیفته فراهانی ، مدل ایرانی این دختر خارجی محسوب می شود که قبل از گلشیفته عکس لخت خود را در اینترنت پخش کرد.      
نوعدوست آیتان(azarogloo )
۹۱/۰۴/۱۱ - 09:49
:-O:-O:-O:-O:-O
فرهاد فیض اللهی(Farhad222 )
۹۱/۰۴/۱۱ - 10:31
یک سوال از گردانندگان انجمن میانا نیوز؟

راستی این موضوع اصلا ارزش خبری دارد که یکی در آنسوی دنیا عکس لختی خودش را منتشر می کند یا نه؟ این موضوع چه ربطی به ما دارد؟

مردان و زنان خودنما، بدن نما، آلت نما، پستان نما، ناف نما، مونما، ماشین نما ( اسهیبیسیونیست Exhibitionist)و غیره در همه اکناف این دنیا هستند. مگر ما ایرانیان محتسب (پلیس عرفی ـ شرعی ) دنیا هستیم که خودمان را با محافظت از گوشت زنان دنیا مشغول بکنیم؟

این موضوع دارد در ایران به یک بیماری پاتولوژیک برای مطبوعات تبدیل می شود.

زیگموند فروید به حق می نویسد که انسان در فاز تکامل خودش دو مرحله را طی می کند:

1 ـ فاز مقعدی (Anal):

در این فاز فرد نمی تواند آلات جنسی خودش را با اسمش نام ببرد و شروع به کتمانگرائی (اویفمیزم Euphemism) زبانی و حتی فکری می کند. ولی همین فرد ترسو برای این که آبروی کسی را در معرض عام ببرد به شیوه های تروریستی عرفی و اخلاقی زیر متوسل می شود:

ـ به لای پای مادر، خواهر و خود شخص مورد حمله اشاره می کند.
ـ به شخص مورد حمله وصله جنسی دروغین می چسباند.
ـ مدام لاپائی فکر، احساس و عمل می کند.


2 ـ فاز دهنی (Oral):

در فاز دهنی انسان آماده گفت و گو، مذاکره و غیره است، شهامت بیان دارد و در مورد مسائل حرف می زند و به قول شاعر: زخمی که نیشتر خورده است، دیگر درد نیست و بهتر می شود. با صحبت هم می توانیم همه مسائل مربوط به آنسانها به حالت عادی برگردانیم که کسی نتواند از دیگران سوء استفاده بکند.

چرا جامعه ما و اکثر انسانها هنوز هم در فاز مقعدی درجا می زنند؟ آیا بهتر و یا این خواست یک تفکر انسانی نوع دوستانه نیست که ما از این نوع تروریزم اخلاقی نسبت به انسانها وداع بکنیم و
شرو ع به خودسازی و فرهنگ سازی بکنیم؟

اگر هدف شما خودسازی و احساس مسئولیت نسبت به هم میهنان ایرانی است لطفا سعی بکنید به جای ضایع سازی دیگران، از زنان خیابانی خودمان گزارش بدهید تا مردان جامعه ما شروع بکنند حثیت وشأن انسانی آنها را به بازی نگیرند.

تلاش بکنید به جای تبلیغ الکی کم حجابی و نیمه بدحجابی و بد حجابی به خواهران خیابانی کشورمان کمک بکنید تا دولت ایران حق کار، حق مسکن، حق حقوق اجتماعی و حق حفظ شأن و حیثیت انسان را برای این زنان وارد قانون اساسی کشور بکند.

اگر شما درصدد هستید جامعه سالم درست بکنید که وظیفه همه ماست، لطف بکنید صیغه خانه ها (به منزله فاحشه خانه اسلامی) را بردارید و در این راستا طرح انسانی بریزید زیرا که کسی به منزله فاحشه به دنیا نیامده است. در همین جمهوری اسلامی ایران صدها هزار خانمهای ایران فاحشه شده اند، چرا؟ این نیاز به آسیب شناسی اجتماعی ندارد؟ ما باید اول خودمان و جامعه خودمان را اصلاح بکنیم.

چرا شما در مورد کودکان خیابانی و کارتون خوابها نمی نویسید؟ حیف نیست وقت گرانبهای خودمان را با تفکرات لاپائی صرف بکنیم و در مورد پوست و گوشت زنان بیگانه گزارش بدهیم در صورتی که جامعه خودمان دارد از نظر عرفی، اخلاقی، انسانی، همبستگی، دزدی، فساد اقتصادی، جرایم رنگارنگ، اعمال زور، گروگان گیری انسان، حق خواری، عدم پرداخت حقوق کارگران و غیره افت می کند.


اگر شما در راستای مسائل نامبرده بنویسید من حاضرم با شما همکاری بکنم.
مرسی!:):D@};-@};-@};-@};-@};-
آشقین-- گونای(ashqin )
۹۱/۰۴/۱۱ - 14:55
نقل قول:
فرهاد فیض اللهی: این موضوع چه ربطی به ما دارد؟
هیچ موضوعی به ما ربط ندارد.بزارین ملت هرچی میخواد بکنه
اصلا کودکان خیابانی کارتون خوابها به ما چه ربطی دارد که در مورد آنها بنویسیم و بخوانیم ؟ :-&
فرهاد فیض اللهی(Farhad222 )
۹۱/۰۴/۱۱ - 15:11
آقای آشقین!

شما بی خیال تشریف دارید. حالا یک سوال: پس دختر مصری لخت شده چه ربطی به شما ، به من و به سایت میانا نیوز دارد ؟ مگر ما از نظر دینی مسئولیم بار گناهان لخت شدگان جهان را به دوش بکشیم؟

وظیفه یک خبرنگار بر حسب کنونسیون مکزیک این است که به واقعیتهای عینی بپردازد و علت و معلول مشکلات فردی ـ اجتماعی مردم را در کشف بکند و در راستای تفویض انسان از طریق هم نوع مبارزه قلمی بکند و مسئولین را به مسئولیت آگاه بکشد و از حقوق همه مردم دفاع بکند.

شما مثل این که از سیاره ستون پنجم به کره زمین تشریف آورده اید که بی خیالی غذای فکری
شماست. :):D:-?

علاوه بر این شما به نظر می آئید به احتمال قوی جزو نسل جدید ژنتیک اجتماعی (Homo sapiens sapiens iraneus mianeheus ashghineus) بوده باشید!chox:)
آشقین-- گونای(ashqin )
۹۱/۰۴/۱۱ - 20:47
نقل قول:
فرهاد فیض اللهی: آشقین!
:)یه دوستی داشتم که وقتی سه کلمه حرف میزد 4 تا اگزیستانسیالیست توش بود.خاطراتی برام زنده شد.راضی ام ازت آقا فرهاد:)
*فرشاد عباسزاده*(yenjih )
۹۱/۱۲/۰۸ - 00:30
@};-@};-@};-@};-@};-


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
چگونگی درج آگهی در سایت و قسمت تبلیغات عمامه های انگلیسیچیستانآموزش لغات کتاب 504 واژه به روش LTR برای اولین بار در میانه....فاطمیه قصه گوی رنجهاست / فاطمیه تفسیر سوز مرتضی ستخسرو حیدری شب گذشته مهمان یکی از خواننده های زیرزمینی کشورمان بود.پسرانی که ضعف دختر و دخترانی که ضعف پسر دارندآیا به دموکراسی دلخواه در فضاهای سایبری رسیده وبه آن باور داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تربیت از زبان حیواناتواکنش کاربران گاردین به مد دختران تهرانی
کاربران آنلاین
مینااسماعیلیان amir hossein (خال اوغلی ) adele and eminem نگین . تای بوکسینگ خانوم کوچولو پهلوانی MAN OF STEEL علیرضاامیرخیزی بی سواد تنها سهندبالاسی (((_*) lönely lilili Sal-laR lilili نیما 619 _-*گدای عشق *-_ خاطرات تنهایی ابراهیم همراهی مینا فرشته ıllıl_Ş_Ye-DoNe_Ş_ıllıl ıllıl_____ TörnƏl)öO _____ıllıl یعقوب 0423 سیما پاکدل Se7en ترکمانچای علی اقبالی shahab asa حسام .مقدم مسافر خیال گهواره خالی lı----ŞöLıvıƏz----ıl مهسا نعمتی امیر دل آرام توسلی اصل s_swimmer.i.r.i **..علی باقری..** دیووونتم تا اخرش تیام جون بهنام سلطانی تنهای عاشق****** سیدعلی موسوی* عشق اولین llıOoO ___PASTOOR___OoOll آشینا shahin arya تنهای سال -_-_ ALONE boy in the snow_-_- هانیسا اکبر سلیمی ترکمانی شایان M.R.M امیر حسین تهرانی(همون امیر جونم) امروز*فردا 2 B e S t L o V e تاواریش ارمان-15-11 پیروز ک جاوید حیدرپور ***H6S7E4N*** تانیا74(دل اسیرمو درگیر خنده هات کن....) ALL EYES ON ME پسر تنها69 احمد غنی زاده غم دنیا ılı ._______HIS_______.ılı ı Amir ı رعنا سجادی طرفدارفرزادعبدالهی یه نفری هستم به تو چه محرم جعفرزاده 2 صبا کمالی _.l trüe ıöve l._ جعفر احمدیه عیسی انگوتی ایرانی--- مهدی بیات اروین (سالارمرضیه ای) سعید سلیمانی __Ba cheshmaye khis khandidan__ جک اسپاروف (V)..........هیچ کس..........(M) ***افسانه ابی*** نمایندگی رسمی GLX